• تلفن09109424658
  • آدرسآدرس: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه، انتهای خیابان ۲۰، پلاک ۳۵
  • تلفن09109424658
  • آدرسآدرس: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه، انتهای خیابان ۲۰، پلاک ۳۵

آبکاری بارل

آبکاری بارل

در صنعت آبکاری برای انجام آبکاری تجهیزات دو روش وجود دارد . ثابت و بارل (گردان ) که در این مقاله به شرح آبکاری بارل میپردازیم . پیش تر راجع به آبکاری ثابت صحبت کردیم . شما میتوانید برای مطالعه این مقاله اینجا کلیک کنید .

آبکاری بارل معمولاً  برای آبکاری نیکل مات و براق بر روی قطعات ریز استفاده می شود. در آبکاری بارل، قطعات در یک محفظه غیر رسانای گردان که دارای اتصالات الکتریکی مناسب است، ریخته می شوند. مهمترین مزیت استفاده از سیستم آبکاری گردان حذف جیگ ها، شابلون ها و عدم نیاز به سیم بندی قطعه کار می باشد.

 

وان های بارل

متداول ترین نوع وان های آبکاری گردان به شکل گرد، شش ضلعی استوانه ایی یا لوله ایی هستند که در حالت افقی در حال چرخش می باشد. مخزن گردان دارای شکاف و سوراخ هایی است که اجازه عبور وگردش محلول را در وان می دهد.همچنین این مخازن دارای درپوش هایی است که برای پر و خالی شدن قطعات بوده و جنس آن معمولاً  از پلی پروپیلن و یا دیگر پلاستیک ها است. تماس کاتدی توسط یک کابل منعطف در انتهای محفظه برقرار می شود و آندها در  خارج از محفظه گردان جانمایی می شوند.

 

مجموعه دیار صنعت ارائه دهنده انواع خدمات آبکاری با بالاترین کیفیت و به روزترین تجهیزات میباشد . برای دریافت مشاوره و سفارش انواع آبکاری با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.